Kelime Kapışması Online

Online Kelime Yarışması Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 35.0 MB
  • Version 1.4
  • Dil Türkçe
  • Firma Eflatun Game Studios
Çok Oyunculu Kelime yarışması ile diğer oyuncular ile aynı oyun üzerinde kelimeleri bulun ve yüksek puan toplayarak oyunu kazanın.

Çok oyunculu oyunları çoğumuz severiz bir de gazetelerde kelime oyunları ile arası iyi olanlar varsa bu oyun tam da onlar için yapılmış. Rakibiniz ve saniyeler ile yarışacağınız Kelime Kapışması Online oyunu yüksek oyuncu sayısı ile kolay rakip bulmanıza ve en iyiler sıralamasında zor ilerlemenizi sağlıyor. Sadece oyundaki oyuncular ile değil kendi arkadaşlarınıza da istek atıp onlarla da kapışa bilirsiniz. Ana sayfada geçmiş ve devam eden karşılaşmaları görebilirsiniz. Dünyada ki tüm oyuncular ile karşılaştığınız oyun da oyuncular kendi dillerinde kelimeler ile karşılaşıyor ve Türkçe 50.000'e yakın kelime İngilizce ise 50.000'e yakın kelime bulunuyor oyunda.

Oyuna giriş yaparken Facebook, Misafir veya e-postanız ile kayıt olabilirsiniz. Oynarken oyun seviyenizi ve kelime haznenizi geliştiriyor ve kendi seviyenize uygun kelimeler ile rakiplerinizle kapışıyorsunuz. Rakibinizin ve kendinizin oyun sırasında yaptığınız tüm hamleleri liste halinde görebilirsiniz. Oyun sonlarında Kupaları toplayın ve seviyenizi yükseltin seviyeniz yükseldikçe daha güçlü rakiplerle karşılaşacak ve daha zorlu mücadelelere gireceksiniz. 

Kelime Kapışması Online indir